Xhuli: Vedatit kur nuk po i pëlqejke muhabeti po ia niske me këndu (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana sot e ka kritikuar Vedatin për reagimet e tij kur ka debate me persona të Big Brother Vip Kosova.

Ajo i ka thënë humoristit se ai i ik argumentimit në një debat.

“Vedatit kur nuk po i pëlqejke muhabeti po ia niske me këndu”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-vedatit-kur-nuk-po-i-pelqejke-muhabeti-po-ia-niske-me-kendu-video/