Xhuli tregon cilët banorë i njeh nga jashtë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli i ka treguar Blastës cilët banorë i njeh nga jashtë.

Gjatë diskutimit me artistin, ajo tha se njihet me Stresin, Artën, Artanin dhe Gresën, njofton Klankosova.tv.

Në çfarë mënyra u njoh me ta e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-tregon-cilet-banore-i-njeh-nga-jashte-video/