Xhuli thotë se strategjitë e saj ndryshojnë çdo javë (VIDEO)

2023-03-09

Xhuliana 1

Ndërsa kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka folur me Brunon për strategjitë e lojës.

Ajo i tha artistit shqiptar se strategjitë e saj ndryshojnë çdo javë.

Ndiqni videon për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-thote-se-strategjite-e-saj-ndryshojne-cdo-jave-video/