Xhuli thotë se “nuk e ka problem t’i shpenzojë një mijë euro, brenda ditës” (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka folur pak rreth bastit që ka bërë me Vedatin, teksa dyshja janë lidhur me nga 100 euro.

Xhuli ka thënë se nëse humb, do t’ia jep paratë kur të dalin nga shtëpia dhe se ky është problem i vogël për të, pasi që e ka punëtoren jashtë vendit, e cila kujdeset për financat e konkurrentes.

Madje, duke folur për financa, Xhuli ka zbuluar se nuk e ka fare problem që të shpenzojë një mijë euro brenda 24 orëve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-thote-se-nuk-e-ka-problem-ti-shpenzoje-nje-mije-euro-brenda-dites-video/