Xhuli thotë se babai i saj e kishte në klasë Azem Galicën, më pas e ndryshon (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa ka folur sërish për temën e odave shqiptare të cilën e ka hapur Vedati mbrëmë pas natës Prime.

Këngëtarja i tha Xhulit se humoristi nuk e pranonte se ato kanë qenë patriarkale.

Ndërkohë, gjatë diskutimit Xhuli i tha Mbresës se në oda kanë shkuar Azemi me Shotë Galicën. Më pas, ajo tha se babai i saj e kishte në klasë Azemin, por pak sekonda më vonë e ndryshoi deklaratën.

Ndiqni momentin për të kuptuar më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-thote-se-babai-i-saj-e-kishte-ne-klase-azem-galicen-me-pas-e-ndryshon-video/