Xhuli takon familjen që e ndihmoi pas tërmetit famëkeq të vitit 2019 në Shqipëri (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Pas rrëfimit emocional e ku shpalosi edhe plot të pathëna, në këtë natë gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova, Xhuli është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me një befasi goxha emocionuese.

Për vizitë në hapësirat e shtëpisë, Xhuli i erdhi familja të cilën ajo e kishte ndihmuar pas tërmetit famëkeq që e kishte goditur Shqipërinë në vitin 2019.

Xhuli ka shpërthyer në lot, kur takoi zonjën e familjes bashkë me fëmijët e saj, derisa edhe bashkë u përqafuan e zhvilluan një bisedë.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-takon-familjen-qe-e-ndihmoi-pas-termetit-famekeq-te-vitit-2019-ne-shqiperi-video/