Xhuli surprizohet me një buqetë me lule nga qielli (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nëse keni menduar se befasia nga qielli ishte vetëm për Artanin, gaboheni!

Edhe konkurrentja tjetër e formatit televiziv “Big Brother VIP Kosova”, Xhuli ka pranuar gjatë mëngjesit të sotëm një surprizë goxha të këndshme.

Një buqetë me lule dhe e mbushur me trëndafila të kuq ka “rënë” nga qielli enkas për Xhulin.

Ky gjest duket t’i ketë pëlqyer asaj pafund, por për ta parë reagimin e Xhulit dhe banorëve të tjerë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-surprizohet-me-nje-buqete-me-lule-nga-qielli-video/