Xhuli-Stresit: Këtë javë kam me kallë, tërë natën kam menduar (VIDEO)

2023-03-04

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas situatave të krijuara mbrëmë në Prime, Xhuli ka sot ka bërë një diskutim me Stresin.

Ajo është shprehur se ka një plan për këtë javë dhe se për të ka menduar gjatë gjithë natës.

Madje, Xhuliana u shpreh se ka fjetur e fundit nga të gjithë banorët.

“Këtë javë kam me kallë, tërë natën kam menduar, e fundit kam fjetur, iu dëgjojsha duke gërrhitur”, ka thënë ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-stresit-kete-jave-kam-me-kalle-tere-naten-kam-menduar-video/