Xhuli: Shpresoj që Vedati të dalë sonte (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Përplasja mes Vedatit dhe Xhulit ka vazhduar edhe sonte më Prime.

Xhuli është shprehur se shpreson që Xhuli të dalë sonte nga shtëpia.

“Shpresoj që Vedati të dalë sonte, shpresoj e kanë gjykuar njerëzit”, është shprehur ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-shpresoj-qe-vedati-te-dale-sonte-video/