Xhuli përgjigjet si Vedati: Një nga arsyet pse hyra këtu është se ia kam borxh 200 mijë euro bankës (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli është përgjigjur gjatë darkës së nominuarve në vend të Vedatit.

“Pse ke ardhur në Big Brother?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar asaj.

“Një nga arsyet pse hyra këtu është se i kam borxh 200 mijë euro bankës”, ka thënë Xhuli pos tjerash, në përgjigjen e saj, sikur të ishte Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-pergjigjet-si-vedati-nje-nga-arsyet-pse-hyra-ketu-eshte-se-ia-kam-borxh-200-mije-euro-bankes-video/