Xhuli: Nuk e kam menduar një Vedat Bajrami që ofendon 80 për qind të femrave (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana ka biseduar për Vedatin me Atdheun dhe Edonin, derisa qëndronin në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.n

Ajo u tha atyre se brenda shtëpisë së BBVK-ës, humoristi i ka ofenduar disa herë gratë.

“Nuk e kam menduar një Vedat Bajrami që ofendon 80 për qind të femrave”, ka thënë Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-nuk-e-kam-menduar-nje-vedat-bajrami-qe-ofendon-80-per-qind-te-femrave-video/