Xhuli-Mbresës: Jam akoma e shokuar, siç duket Vedati ua ka shpërlarë trurin publikut me skeçet e tij (VIDEO)

2023-03-04

Screenshot 2023 03 04 205500.png

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, kurrsesi nuk po mundet ta pranojë faktin se Vedati është zgjedhur “banori më i preferuar i momentit” me anë të një televotimi mbrëmë gjatë Prime.

Kësisoj, Xhuli ka thënë se publiku mund “ta ketë trurin e shpërlarë nga imazhi i krijuar i Vedatit ndër vite dhe skeçet e tij të shumta që morën zemrën e audiencës”.

“Jam akoma në shok akoma. Njerëzit nuk dojnë të besojnë. Ka bërë aq shumë skeçe, na ka blerë me to dhe na e ka shpërlarë trurin dhe kur njerëzit vërtetë u quan prej gjumit dhe thanë ‘a është me të vërtetë ky Vedati që e njohim?’”, ka thënë Xhuli në një bisedë me Mbresën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-mbreses-jam-akoma-e-shokuar-sic-duket-vedati-ua-ka-shperlare-trurin-publikut-me-skecet-e-tij-video/