Xhuli ia thotë në sy Melisës: Je e rrezikuar të dalësh (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Në një diskutim mes vajzave mbrëmë, Xhuli ia ka thënë në sy Melisës se është e rrezikuar të dalë.

Derisa po flisnin për fustanet që do t’i veshin sonte në natën Prime, Juliana i tha këngëtares shqiptare se ky është veç mendimi i saj personal.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-ia-thote-ne-sy-melises-je-e-rrezikuar-te-dalesh-video/