Xhuli i ndërron çarçafët pas ardhjes së Atdheut – a do të flenë bashkë sonte? (VIDEO)

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 215818.png

Ish banorët e Big Brother VIP Kosova, Edoni dhe Atdheu janë rikthyer në shtëpinë e “Vëllait të Madh” gjatë ditës së sotme, derisa ardhja e tyre, i lumturoi pafund banorët.

E pas rikthimit të Atdheut, Xhuli është parë të kujdeset për shtratin që ata dikur e ndanin bashkë, teksa ia ka ndërruar çarçafët.

Kjo na vuri në dyshim, nëse Xhuli dhe Atdheu do të flenë sonte bashkë? Kjo mbetet të kuptohet, kur dyshja të jenë gati për të fjetur!

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-i-nderron-carcafet-pas-ardhjes-se-atdheut-a-do-te-flene-bashke-sonte-video/