Xhuli i jep këshilla Stresit për darkën e të nominuarve? (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi dhe Xhuli kanë pëshpëritur gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme në dhomën e gjumit.

Në videon më poshtë, Xhuli dëgjohet teksa i jep këshilla reperit për darkën e të nominuarve e cila mbahet sonte, si çdo të enjte tjetër.

Ndiqni videon për të kuptuar se çka tha dyshja.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-i-jep-keshilla-stresit-per-darken-e-te-nominuarve-video/