Xhuli i fiton 100 eurot e Vedatit, pasi që ‘nysat’ triumfojnë në “Sfidën e Energjisë” (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova kanë fituar gjatë natës së sotme “Sfidën e Energjisë”.

Por, ndonëse kjo ishte një fitore për shtëpinë, të njëjtin kuptim ndoshta se kishte për Vedatin, pasi që ai me këtë rast humbi bastin me Xhulin, të cilës duhet të ia jep 100 euro, porsa të dalin nga shtëpia.

“Banorë, me të vërtetë paskeni qenë gati të fitoni sfidën e energjisë. Urime, ju keni fituar 90% të saj dhe keni çdo gjë në dispozicion përveç saunës”, u tha në njoftimin e “Vëllait të Madh”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-i-fiton-100-eurot-e-vedatit-pasi-qe-nysat-triumfojne-ne-sfiden-e-energjise-video/