Xhuli e bindur: “Do të jem fituesja” (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana sot ishte mysafirja e parë në emisionin e mëngjesit me Mc Bekën në Big Brother Vip Kosova.

Ajo i tha atij se është e bindur që do të fitoja Big Brother Vip Kosova.

Më pas ata i përshëndetën të gjithë personat që i kanë mbështetur.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-e-bindur-do-te-jem-fituesja-video/