Xhuli drejtuar Stresit: Deri jam futur në BBVK, kurrë se kam ditur e as dëgjuar asnjë këngë tënden (VIDEO)

2023-03-11

Big Brother Vip Kosova Banoret

Njëra prej finalisteve të Big Brother VIP Kosova, Xhuli në një përplasje që kishte me Stresin, i ka thënë këtij të fundit se këngët e tij s’i kishte dëgjuar më parë.

Xhuli është zotuar të dëgjojë shumë muzikë në gjuhën shqipe, veç se një këngë të Stresit, si kishte ndodhur ta dëgjonte, përpara hyrjes në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

“Deri kam hyrë këtu, kurrë në jetë se kam dëgjuar as një këngë tënden. Edhe ose dëgjoj unë muzikë shqipe, ose se di se kush”, i ka thënë Xhuli-Stresit, pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-drejtuar-stresit-deri-jam-futur-ne-bbvk-kurre-se-kam-ditur-e-as-degjuar-asnje-kenge-tenden-video/