Xhuli drejtuar Atdheut: Tashmë jam lodhur pak, por nuk do të ndalem deri në fund (VIDEO)

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 214904.png

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka pasur bisedë të gjatë me Atdheun, pasi ky i fundit u rikthye në shtëpi bashkë me Edonin dhe Himenën.

Xhuli ka folur rreth aventurës së saj mbi tremujore në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, derisa e ka siguruar Atdheun se do të qëndrojë e fortë deri në fund.

“Kam dashur të tregoj fortësinë, luftë, beteja. Shpresoj ta kem dhënë mesazhin tim. Jam lodhur tash, por nuk do të ndalem deri në fund”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-drejtuar-atdheut-tashme-jam-lodhur-pak-por-nuk-do-te-ndalem-deri-ne-fund-video/