Xhuli dhe Atdheu më të afërt se kurrë, shijojnë xhakuzin larg banorëve të tjerë (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas përfundimit të sotëm të natës së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, përderisa banorët e tjerë po hanin darkën e shtruar nga restorant “Trofta”, dy prej tyre e kanë shpenzuar kohën ndryshe.

Bëhet fjalë për Atdheun dhe Xhulin, të cilët janë futur në xhakuzin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, situatë kjo që vjen pas deklaratave të sotme të kësaj të fundit, e cila ka shprehur simpatinë ndaj banorit të ri.

Dyshja janë parë goxha të afërt me njëri-tjetrin edhe tek pjesa e pishinës, teksa vihej re se po argëtoheshin pafund me njëri-tjetrin.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-dhe-atdheu-me-te-afert-se-kurre-shijojne-xhakuzin-larg-banoreve-te-tjere-video/