Vivien rregullon shtratin dhe vë kurorën e mbretit tek pjesa ku flinte Getinjo (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Getinjo dhe Vivien janë çifti i cili janë lidhur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E tani Getinjo ka dalë nga shtëpia, ndërkaq brenda ka mbetur Vivieni, përcjell Klankosova.tv.

E ajo sot e ka rregulluar shtratin dhe ka vënë kurorën e mbretit tek pjesa ku flinte Getinjo.

Source:
https://klankosova.tv/vivien-rregullon-shtratin-dhe-ve-kuroren-e-mbretit-tek-pjesa-ku-flinte-getinjo-video/