Vivien përlotet nga mesazhi i Getinjos (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien nuk i ka mbajtur dot lotët nga surpriza që i erdhi nga i dashuri i saj, ish-banori i BBVK, Getinjo.

Ky i fundit ia dërgoi një mesazh me parashutë ku shkruante: “Të puth Geti shumë”.

Pas kësaj, Vivien qan e emocionuar në krahët e Gresës.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vivien-perlotet-nga-mesazhi-i-getinjos-video/