Vivien dhe Bruno, kryejnë bashkë ushtrimet e mëngjesit (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Vivien si dhe banori që pjesë e këtij formati televiziv u bë të premten që lamë pas, Bruno, janë treguar goxha aktivë gjatë mëngjesit të sotëm.

Kësisoj, dyshja nga Shqipëria, kanë bërë ushtrimet e mëngjesit bashkë, teksa nuk kanë munguar as bisedat.

Por, për çfarë diskutuan Vivien dhe Bruno? Përgjigjen e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/vivien-dhe-bruno-kryejne-bashke-ushtrimet-e-mengjesit-video/