Vedati përplaset me Xhulin: Mbresën e pret jashtë publiku e karriera, por ty s’di çka të pret (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother VIP Kosova

Me të afruar përfundimi i kësaj aventure, edhe debatet e përplasjet në mes të banorëve sa vijnë e shtohen. Kësaj here nuk munguan as ato në mes të Vedatit e Julianës.

Vedati u shpreh se s’e ka idenë se me çka do të merret Juliana kur të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

“Mbresën e pret jashtë publiku e karriera, por ty s’e di se çka të pret”, u shpreh aktori.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-perplaset-me-xhulin-mbresen-e-pret-jashte-publiku-e-karriera-por-ty-sdi-cka-te-pret-video/