Vedati ngjallë të qeshura teksa këndon disa rima në rolin e Likit (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Derisa Mbresa dhe Stresi ishin duke biseduar jashtë në oborrin e Big Brother Vip Kosova, tek ata shkoi edhe Vedati.

Ai shkaktoi të qeshura pasi filloi të fliste në rolin e Likit, personazh që është pjesë e skeçeve të tij.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-ngjalle-te-qeshura-teksa-kendon-disa-rima-ne-rolin-e-likit-video/