Vedati: Kushdo që mendon se kam dyshime në rrëfimin e Melisës, e pastë vetën në qafë (VIDEO)

2023-03-03

Vedati 1.jpg

Një përplasje gjatë javës, por edhe në Prime sonte ka ndodhur mes Melisës dhe Vedatit.

Melisa i ka thënë Vedatit se mendon që ai dyshon në historinë që ajo e ka treguar disa ditë më parë.

Ndërkaq, Vedati është shprehur se ka ende banorë që e mendojnë këtë gjë, por ai e ka kundërshtuar.

“Këtu brenda unë e shoh që ka disa banorë të cilën ende mendojnë se unë kam dyshuar mbi rrëfimin e Melisës, nëse mendojnë ashtu, e paqin vetën në qafë”, ka thënë Vedati.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Source:
https://klankosova.tv/vedati-kushdo-qe-mendon-se-kam-dyshime-ne-rrefimin-e-melises-e-paste-veten-ne-qafe-video/