Vedati këndon: “Lem niher se s’bohet nami” (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati gjatë ditës së sotme ka kënduar këngën e njohur të një skeçi të tij.

Pasi që Fisi e ka pyetur se “A është llaf i yti kjo pjesë?”

Vedati e ka pranuar se e ka bërë vet atë këngë, më pas ka vazhduar ta këndoj këngë.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-kendon-lem-niher-se-sbohet-nami-video/