Vedati, Julianës: A po “nxen” kos a? (VIDEO)

2023-03-02

Vedati 3.jpg

Vedati dhe Juliana kanë bërë shaka më njëri-tjetrin.

Derisa Juliana ishte duke pushuar jashtë në oborrin e shtëpisë, Vedati e pyeste: “A je duke nxënë kos a?”.

Ajo ia ktheu me shaka: “Po jam duke e nxënë kosin, e kam një lopë të mirë”.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-julianes-a-po-nxen-kos-a-video/