Vedati iu tregon banorëve një ëndërr të frikshme (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Temë e diskutimit mes finalistëve të Big Brother VIP Kosova dhe disa prej ish-banorëve të shtëpisë, mbrëmë ishin fantazmat, dhe historitë frikësuese.

Ka qenë Vedat Bajrami ai i cili iu tregoi banorëve një histori kur ishte fëmijë.

Ndiqeni atë në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-iu-tregon-banoreve-nje-enderr-te-frikshme-video/