Vedati e injoron, Xhuli vazhdon me akuza të njëpasnjëshme ndaj tij: Po bën lojë të pisët (VIDEO)

2023-03-05

Vedati Xhuli

Xhuli ka vazhduar me akuza ndaj Vedatit, i cili nuk ia ka kthyer asnjë përgjigje, duke e injoruar atë.

Ajo i është drejtuar Vedatit duke i thënë se po bën lojë të pisët, akuzë kjo e cila u përcjell sërish me heshtje nga ai.

“Me ofendu motrat shqiptare, Nivel të ulët të lojës je duke bërë tani, tamam lojë të pisët po bën, siç na thoje neve. Të lumtë për lojën e pistë”, u shpreh ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-e-injoron-xhuli-vazhdon-me-akuza-te-njepasnjeshme-ndaj-tij-po-ben-loje-te-piset-video/