Vedati dhe Artani vazhdojnë me skena qesharake në kuzhinë (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati dhe Artani sot kanë bërë shaka me njëri-tjetrin para kamerave në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ata patën bashkë momente qesharake për disa minuta.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-dhe-artani-vazhdojne-me-skena-qesharake-ne-kuzhine-video/