Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, por cili do të jetë roli i tij? (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit.

Por, cili do të jetë roli i Vedati në BBVK? Këtë e kuptoni gjatë natës së sotme Prime.

Spektakli transmetohet ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion, si dhe ‘live’ edhe në platformën YouTube.

Source:
https://klankosova.tv/vedat-bajrami-shfaqet-ne-big-brother-vip-kosova-por-cili-do-te-jete-roli-i-tij-video/