Vazhdojnë thashethemet për Xhulin, Artani: Çdo Prime veç lëshoji veshët (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani sot ka biseduar me Andin për sjelljet e Julianës dhe Stresit që ka shfaqur ditëve të fundit brenda Big Brother Vip Kosova.

Artani tha se ata flasin vet për veprimet e tyre pa i pyetur.

“Çdo Prime veç lëshoji veshët. Ata kallxojnë vet, mos i pyet hiç”, ka thënë Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vazhdojne-thashethemet-per-xhulin-artani-cdo-prime-vec-leshoji-veshet-video/