Ushqime të përgatitura me vajin “Floil”, kjo ishte sfida e radhës për banorët (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Vedati kanë lexuar pranë banorëve të tjerë sfidën e radhës të dërguar e “Vëllait të Madh”.

Dyshja kanë nisur gatimet me vajin më cilësor në vend – “Floil”.

“Banorë për Julianën dhe Vedatin mëngjesi i ditës së sotme ka qenë pak më ndryshe, kjo ngase ata kanë nisur gatimet me vajin ‘Floil’, i cili prodhohet në Gjilan në rafinerinë e vetme në Kosovë dhe Shqipëri për përpunimin e vajit”, u tha pos tjerash në njoftim.

Por, për ta zbuluar sfidën, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ushqime-te-pergatitura-me-vajin-floil-kjo-ishte-sfida-e-radhes-per-banoret-video/