“U sos veza”, Vedati dhe të tjerët ngrijnë në momente gatimi (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët sot u ngrijnë në momente gatimi.

Ndërsa Vedati dhe Mbresa po përgatisnin mëngjesin, Vëllai i Madh ka kërkuar që ata të ngrihen.

Në një moment, aktori thotë “u sos veza, shkrum”, njofton Klankosova.tv.

Mos e humbisni momentin në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/u-sos-veza-vedati-dhe-te-tjeret-ngrijne-ne-momente-gatimi-video/