“Trileqja” – Mbresa akuzon Andin dhe Gresën për lojën e tyre në BBVK (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Spektakli i sotëm Prime i Big Brother VIP Kosova ka nisur me një sërë debatesh në mes të banorëve, përfshirë edhe trekëndëshin, Andi – Gresa dhe Mbresa.

Në një video material të shfaqur sonte, u pa Mbresa bashkë me Lugatin dhe Stresin në hapësirat e tualeteve të shtëpisë.

Ajo ka thënë se “nuk do të bije viktimë e lojërave të tjerëve”, duke iu referuar Andit. Por, çfarë tha ajo më saktësisht? E kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/trileqja-mbresa-akuzon-andin-dhe-gresen-per-lojen-e-tyre-ne-bbvk-video/