“Ti veç pi raki, ndez duhan”, Xhuli i thotë Vedatit se s’bën gjë (VIDEO)

2023-03-06

Xhuliana 1

Xhuli i ka thënë mbrëmë Vedatit se nuk bën asgjë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo madje i tha se ai veç “pi raki, dhe ndez duhan”.

Këtë nuk e pranoi humoristi duke thënë të kundërtën.

Videoja e më poshtme ju sjell detaje nga biseda mes tyre e cila ishte goxha “me spec”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/ti-vec-pi-raki-ndez-duhan-xhuli-i-thote-vedatit-se-sben-gje-video/