“Ti sapo rrejte”, përplasje e ashpër Mbresa-Artani në darkën e finalistëve (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Zënkat në mes banorëve sa vijnë e shtohen me t’u afruar finalja. Njëjtë ndodhi edhe sonte në Darkën e Finalistëve.

Askush nga pesë finalistët nuk mbeti pa u përfshirë sonte në debate. Një i tillë ndodhi edhe në mes të Artanit e Mbresës.

Mbresa tha se Artani është aktivizuar me të ardhur Vedati, ndërkaq ai i thoshte se dyshon në sinqeritetin e këngëtares.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ti-sapo-rrejte-perplasje-e-ashper-mbresa-artani-ne-darken-e-finalisteve-video/