“Ti je katile”, përplasen ashpër Gresa dhe Juliana (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa mbrëmë është përplasur ashpër me Julianën pas një debati që kanë pasur.

Ajo i tha Xhulit se Andi është një psikolog dhe e ka kuptuar shumë shpejt se çfarë personi është ajo.

“Ai e ka parë e ka kuptuar që ti je katile”, ka thënë Gresa.

Derisa këtë gjë e mohoi Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ti-je-katile-perplasen-ashper-gresa-dhe-juliana-video/