“Ti je e pafytyrë”, Artani përplaset me Julianën në Prime (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Artani sonte ka debatuar në Prime me Julianën dhe Stresin.

Në një moment derisa Artani ishte duke folur për Stresin, ka reaguar edhe Juliana, e cila deklaroi: “Artan, ti je një lëpirës, një herë qëndrove me mua, tani me të tjerë”.

Kësaj deklarate i reagoi menjëherë Artani, duke i thënë Julianës së është e pafytyrë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ti-je-e-pafytyre-artani-perplaset-me-julianen-ne-prime-video/