“Ti je e çuditshme moj Artë”, përplasen Arta e Stresi me Julianën – Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-19

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”, Arta, Stresi dhe Juliana kanë pasur një debat dhe nuk janë pajtuar për disa gjëra.

Në një moment Juliana, të cilën e thërrasin edhe Xhuli, i është drejtuar Artës me fjalët se është e çuditshme.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni debatin mes tyre:

Source:
https://klankosova.tv/ti-je-e-cuditshme-moj-arte-perplasen-arta-e-stresi-me-julianen-big-brother-vip-kosova-video/