“Ti ishe e pamarrur vesh”, Vedati përplaset përsëri me Melisën (VIDEO)

2023-03-01

329926272 1609735222828316 8429881697228983489 N.jpg

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova,Vedati është përplasur sërisht me Melisën pasi që kjo e fundit ka ndërhyer,gjatë kohës që Artani po i bëntë një pyetje Vedatit.

Kjo gjë e shqetësoi Vedatin pasi që ai iu drejtua se “a je ndonjë asistente në Big Brother apo çfarë?”

Ndërkaq Melisa u shpreh se këto epitete nuk ndikojnë fare tek ajo.

“Epitetet e tua mua nuk më ndikojnë fare,mundohesh të ulësh njerëzit me epitete”.- ka thënë Melisa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ti-ishe-e-pamarrur-vesh-vedati-perplaset-perseri-me-melisen-video/