“Tension, debate e përplasje”, momente nga darka e të nominuarve (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Mbrëmë në darkën e të nominuarve pati debate të shumta mes Gresës, Andit, Mbresës dhe Brunos.

Ata folën për secilin prej tyre se pse mendojnë që duhet të largohen nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/tension-debate-e-perplasje-momente-nga-darka-e-te-nominuarve-video/