Teksa përgatit ushqim, Xhuli tregon një histori interesante me shqiptarët (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Teksa Xhuli po përgatiste ushqim për banorët e tjerë, ajo para kamerave tregoi një histori me shqiptarët.

Në videon e mëposhtme ajo rrëfen një ngjarje dhe thotë se vendin e saj e do jashtëzakonisht shumë.

Ndiqni rrëfimin e plotë të saj.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/teksa-pergatit-ushqim-xhuli-tregon-nje-histori-interesante-me-shqiptaret-video/