“Të puth Geti shumë”, Getinjo dërgon parashutë me mesazh për Vivien (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Getinjo e ka surprizuar sot nga jashtë të dashurën e tij, Vivien.

Reperi i dërgoi mesazh përmes parashutës e cila fluturoi mbi shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

“Të puth Geti shumë”, shkruante në mesazhin që valëvitej.

Kjo befasi e gëzoi shumë Vivien e cila u emocionua kur e pa.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/te-puth-geti-shume-getinjo-dergon-parashute-me-mesazh-per-vivien-video/