“Ta kallëzoj debatin”, me kë e ka Gresa? (VIDEO)

2023-03-09

Gresa Bruno

Gresa ka diskutuar me Brunon për Julianën dhe debatet që ka pasur me të.

Ajo tha se nëse Xhuli dëshiron debate do të ketë: “Ta kallëzoj debatin unë ty tash”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ta-kallezoj-debatin-me-ke-e-ka-gresa-video/