“Ta bona be nënën time, o ti djalë”, Gresa debaton ashpër me Andin (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Gresa sot e patën një përplasje derisa ajo dëshironte ta dëgjonte Brunon që i tregonte diçka, në ato momente fliste dhe Andi.

Modelja i kishte thënë atij që të ndalej, e ky vazhdonte të fliste. Këtë çështje në fjalë, dyshja vazhdoi ta diskutonte edhe jashtë kur dolën.

Gresa mundohej t’i sqaronte Andit të gjithë ngjarjen që e kishte penguar nga ai në këto momente.

“”Ta bona be nënën time, o ti djalë. Ti vazhdoje edhe flisje, nuk u ndale”, ka thënë Gresa.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ta-bona-be-nenen-time-o-ti-djale-gresa-debaton-ashper-me-andin-video/