“Studio Lena” kujdeset që ‘nysat’ të shkëlqejnë sonte në Prime (VIDEO)

2023-03-03

Screenshot 2023 03 03 184121

Sonte pritet të jetë një mbrëmje e zjarrtë Prime e Big Brother VIP Kosova, pas një javë goxha të tensionuar me debate e përplasje mes banorëve.

E që ‘nysat’ të shkëlqejnë sa më shumë në natën e sotme Prime, për dukjen e tyre po përkujdeset ekipi profesional i flokëve dhe grimit “Studio Lena”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/studio-lena-kujdeset-qe-nysat-te-shkelqejne-sonte-ne-prime-video/