Stresi: Xhuli të mos thotë se është prej Drenice, se ata flijohen e s’ia puthin këmbët askujt (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi ka reaguar “i zhgënjyer” nga Xhuli, pasi Mbresa i ka treguar për skenat e puthjes së këmbëve të Vedatit dhe uljes në prehër.

Ai ka kërkuar nga Xhuli të mos e identifikojë veten si një “drenicake”, pasi që sipas tij, njerëzit që vijnë nga ky regjion dallojnë shumë nga ajo.

“Mos thuaj jam prej Drenice se një drenicas flijohet e nuk ia puth këmbët askujt”, ka thënë ai pos tjerash, duke folur për Xhulin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-xhuli-te-mos-thote-se-eshte-prej-drenice-se-ata-flijohen-e-sia-puthin-kembet-askujt-video/