Stresi thotë se Xhuli e ka humbur kontrollin: Po bën lojë të fëlliqur (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i ka thënë sot Artanit se Xhuli e ka humbur kontrollin.

“Publiku e ka parë sjelljen e saj, e ka humbur lojën”, tha reperi shqiptar duke vazhduar se Xhuli po bën lojë të fëlliqur.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar më shumë nga biseda e Artanit me Stresin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-thote-se-xhuli-e-ka-humbur-kontrollin-po-ben-loje-te-felliqur-video/